Düşünce Akademisi’nin Kapanış Programı Gerçekleştirildi

Düşünce Akademisi’nin Kapanış programı gerçekleştirildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında desteklediği Anadolu Öğrenci Birliği tarafından yürütülen Düşünce Akademisi’nin Ramazan Ayının da bereketiyle, çoşkulu bir havada kapanış programı yapıldı. 
Düşünce Akademisi katılımcı öğrencilerin 720 saatlik kursu tamamlamasının ardından ramazan ayında iftar programı ile kapanış programını gerçekleştirdi. Öğrencilerde hem coşku hem de projenin son bulmasından kaynaklı bir üzüntü mevcuttu. 
Programda projeye katkı veren Gençlik Spor Bakanlığı, Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü ve proje kapsamında kulüp dersleri veren hocalara, projeye katılan öğrencilere teşekkür edildi.
İftarın programının gerçekleşmesinin ardından görüşlerini, tecrübelerini paylaşan öğrencilere Düşünce Akademisi Katılımcı Sertifikaları da verilerek program sonlandırıldı.
Anadolu Öğrenci Birliği olarak “Düşünce Akademisi” projesine katılan bütün katılımcı öğrencilere hayat boyu düşünme kabiliyetlerini geliştirmelerini tavsiye eder ve başarılar dileriz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar