Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi’nden Osmaniye Ziyareti

Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi İstişare Kurulu Üyeleri, Osmaniye İlsan Der ve Anadolu Öğrenci Birliği Osmaniye Şubesi’ne bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek kapsamlı istişarelerde bulundu.


14 Kasım Cumartesi akşamı Adana’dan Osmaniye’ye hareket eden heyeti, orada bulunan öğrenci evinde kalan Anadolu Öğrenci Birliği Osmaniye Şubesi sorumluları karşıladı. Öğrenci evinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren değerlendirme ve istişareler neticesinde iki ilin sürekli olarak koordine halinde bulunması ve belirli periyotlarla istişare görüşmelerinde bulunmaları kararlaştırıldı. 


Pazar günü ise Osmaniye’de faaliyetlerde bulunan İlsan Der (İlim Sanat ve Kültür Derneği)’i  ziyaret eden İstişare Kurulu üyeleri, Anadolu Platformu YİK Üyesi ve İlsan Der YK Başkanı Süleyman DAĞ ile bir araya geldi. Gençlere nasihatlerde ulunan DAĞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yapılan görüşmelerin ardından şehir merkezinden ayrılan öğrenciler, Toprakkale ilçe gezisiyle programlarını noktaladılar.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar