Mersin’de Ortaöğretim Öğrencileri Eğitim Kampı Gerçekleştirildi

Anadolu Öğrenci Birliği Mersin Şubesi Ortaöğretim ders gruplarındaki liseli öğrencilerle iki gün süren eğitim kampı düzenlendi. İlim Yayma Cemiyeti Yurdu ve Akdeniz Derneği’nde gerçekleşen kampın tüm sunum konuları öğrenciler tarafından hazırlanıp sunuldu.

Cuma günü akşam Kuran’ı Kerim tilaveti ile başlayan program ortaöğretim komisyonu sinevizyonun gösterimi, dernek başkanı Yusuf Yalçınkaya’nın açılış konuşması ve genel hasbihalle devam etti.

Cumartesi İbadet Anlayışımız, Ahmet Özçiçekçiler ve Hüseyin Karak tarafından, Eğitim Anlayışımız İsmail Furkan Mercan, Abdusselam Kılıksız, Sedat Çelik, Burak Gündoğdu tarafından, Cemaat Anlayışımız, Furkan Yam, Ömer Celil Aksüt, Hakan Yel tarafından, Ahlak Anlayışımız ise Abdusselam Özmez, İbrahim Demir ve Şeyhmuz Özmez tarafından sunuldu.

Sunumlar da eğitimcilerden Ali Göz, Yusuf Ada, Abdullah Polat, Mehmet Şahin ve Mahmut Selvi öğrencilere eşlik ettiler.

Pazar günü sahilde başlayan program, Sanat Anlayışımız, Furkan Karak ve Ahmet Özçiçekçiler tarafından, Stk’daki Rolümüz Furkan Erden tarafından yapılan sunumlarla devam etti.
Atelye çalışma konuları, sözcüler; Bilal Demir, Hamza Gölbaşı, Furkan Yam ve Ahmet Özçiçekçiler tarafından sunuldu ve değerlendirme toplantısı ile kamp tamamlandı.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar