KardeşLİG Turnuvası Ödülleri Sahiplerini Buldu

Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi ile Ülfet Spor Kulübü tarafından Mavi Marmara Şehidi Furkan Doğan anısına düzenlenen “KardeşLİG Turnuvası” Ödül Töreni turnuva oyuncularının katılımıyla Ülfet Derneği Genel Merkezi Merve Algan Konferans Salonu’nda yapıldı.

Düzenlenen organizasyona Ülfet Spor Kulübü yetkilileri, AÖB Adana şubesi yöneticileri, DKV Adana Şube Bşk. Yrd. Mehmet Çelebi ile turnuvaya katılan ve çoğunluğu öğrencilerden oluşan yaklaşık 100 kişi katılım gösterdi. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan ödül töreni, daha sonra Anadolu Öğrenci Birliği tanıtım sinevizyonu ve turnuvadan kısa bir kesit sunan slayt gösterisinin izlenmesiyle devam etti ve Grup Ülfet ezgiler seslendirdi. Akabinde Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Mehmet Makas’ın açılış ve selamlama konuşması oldu. Konuşmasında 12 takımın mücadele verdiği ve 6 hafta süren Furkan Doğan KardeşLİG Turnuvası’nın pratikte kendilerine kazandırdığı kardeşlik ve paylaşım bilincinden söz eden Makas, katılımcılara teşekkür ederek farklı programlarda da bir araya gelme temennisinde bulundu.

Daha sonra turnuvanın ilk 3’e giren takımları, ödülleri ve kupaları verilmek üzere sahneye davet edildi. Birincilik kupa, ödül ve madalyalarını Davet ve Kardeşlik Vakfı Adana Şubesi takımına Ülfet Der Öğretmen Komisyonu Başkanı Resul Yüceli, ikincilik kupasını ve madalyalarını Özgür Der Adana Şubesi takımına Anesiad ve Ülfet Der Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kaya, üçüncülük kupası ve madalyalarını ise Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İHL takımına Ülfet Der Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Kölay takdim etti. Yapılan tebrikler ve fotoğraf çekimlerinin ardından katılımcılara çiğ köfte ve baklava ikramında bulunuldu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar