Genç Memur-Sen’i Ziyaret Ettik

Genel başkanımız Mesut Çaça ve Dış İlişkiler birimi başkanımız Muhammet Fatih Eren Genç Memur-Sen genel başkanını makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında çeşitli istişarelerde bulunuldu. Genel başkanımız Mesut Çaça Genç Memur-Sen’in Adem öğrenci topluluğu çalışmalarının anlamlı olduğunun altını çizerek şu ifadelerde bulundu “Gençlik hareketlerinin kampüslerde varlık mücadelesi vermesi gerekir. Özellikle zihni diri çalışma hassasiyetleri olan ve bir derdi olan gencin muhakkak surette kampüste vakit harcaması gerekmektedir. Bizler kampüs çalışmalarımızı arttırdığımız sürece yeni insanlara ulaşabilir. Derdimizi başkalarına anlatabiliriz” dedi.

Genç Memur-Sen genel başkanı Eyüp Beyhan ise nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek” Son zamanlarda gençlik büyük bir buhran yaşamaktadır. 15 Temmuz sonrası kampüslerde bir durgunluk ve stabillik gözle görülür derecede. Bunu giderebilmek için daha etkili daha kapsamlı bir şeyler yapmak gerekir. Bizler Genç Memur-Sen olarak bir bilenle bilge nesil çalışması başlattık. Ve anlamlı bir yere doğru gidiyor” dedi. Daha sonra bizim çalışmalarımız hakkında konuşan Beyhan, sözlerine şu şekilde devam etti: “Kamplarınızı takip ediyor ve anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Zannımca arkadaşların orada ülfet ve inisiyatifi daha fazla gelişiyor. Farklı bölgelerde yapmanız ve farklı üniversitelerden öğrencilerin katılması da ayrı bir güzellik “dedi. Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu….

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar