Yönetim Kurulu Üyelerimiz Teşkilat Ziyaretlerinde Bulundu

Yönetim kurulu üyelerimiz bir dizi teşkilat ziyaretleri gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Mesut Çaça, Dış İlişkiler birim başkanımız Muhammet Fatih Eren ve kızlardan sorumlu başkan yardımcımız Sevgi Şişman il ziyaretleri gerçekleştirerek çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Teşkilat ziyaretleri kapsamında Kırklareli, Balıkesir, Kocaeli, Manisa, Uşak, Eskişehir, Karabük ve Sakarya illeri ziyaret edildi.

Ziyaretlerde İl Yönetimleri, İl İstişare heyetleri ve üniversite öğrencileri ile özel oturumlar gerçekleştirilerek çeşitli  istişareler yapıldı.

Genel Başkanımız teşkilatlanmanın öneminin altını çizerek” Bizleri anlamlı kılan Van’dan Edirne’ye,İzmir’den Trabzon’a, İstanbul’dan Konya’ya Türkiye’nin farklı yerlerinde çalışmalar yaparak aynı noktaya odaklanmak, olaylara aynı pencereden bakabilmek ve birlikte hareket edebilmemizdir. Bizleri heyecanlı ve umutlu kılan ise Türkiye’nin muhtelif yerlerinde sizlerin yapmış olduğu anlamlı çalışmalardır. Bunları yerinde gördükçe kendimizi ayrı bir mutlu hissediyoruz.” dedi.

İstişarelerde uluslararası öğrenci çalışmalarının ve kampüs içi çalışmalarının da ehemmiyeti anlatılarak bunların yapılabilmesi için çeşitli öneriler ve karşılıklı istişareler yapıldı.

Ziyaretler Karabük’te son buldu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar