Genç Ensar’a Hayırlı Olsun

Genel Başkanımız Mesut Çaça, Dış İlişkiler Birim Başkanımız Muhammet Fatih Eren ve İstanbul Bölge Başkanımız Melih Aksüt,  Genç Ensar Başkanı olarak seçilen Enes Kaşkaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Bu kapsamda Genel Başkanımız Mesut Çaça, yeni dönemde Genç Ensar’ın Başkanı seçilmesinden dolayı Enes Kaşkaş’ı tebrik ederek, “Seçilmiş olduğunuz görevde Yüce Rabbim’den muvaffakiyetler temenni ediyor, çalışma azminizin artmasını niyaz ediyorum. İnşallah bu yeni süreçte, birlikte daha fazla istişareler yaparak ortak iş yapabilme potansiyelimizi arttırırız ve böylelikle birlikteliğimizi daha fazla pekiştirmiş oluruz.” dedi.

Daha sonra Genç Ensar Başkanı Enes Kaşkaş, yapılan ziyaretden oldukça mutlu olduğunu dile getirerek “İnşallah yeni süreç hem kurumumuz hem de gençlerimiz adına hayırlı olur. Bizleri yalnız bırakmayıp ziyaret ettiğiniz için sizlere ve yönetim kurulu üyelerinize teşekkür ediorum.” dedi.

Anadolu Öğrenci Birliği Genel Başkanımız Mesut Çaça, Genç Ensar Başkanı Enes Kaşkaş’a “Kudüs” temalı bir tablo hediye etti ve ziyaret iyi niyet temennileri ile son buldu….

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar