AÖB Adana Temsilciliği Kamp Düzenledi

Ülfet Derneği Yüreğir Temsilciliği’nde düzenlenen kamp programına, üniversite öğrencileriyle birlikte; Ülfet Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Kılıçparlar, AÖB Adana Bölge Sorumlusu Şeyhmus Sarıdoğan, AÖB Adana İl Danışmanı Yakup Kölay ile eğitimci Nihat Aydoğmuş katılarak sunum gerçekleştirdiler.

Sabah kahvaltısı ile başlayan program, AÖB Adana Bölge Sorumlusu Şeyhmus Sarıdoğan’ın, AÖB Faaliyetleri hakkında bilgilendirmesi ve “Zamanı Tanımak/Anlamak” başlıklı sunumu ile devam etti.

Akabinde ise Ülfet Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Kılıçparlar gençliğe dair bir hasbihalde bulundu. Verilen namaz ve yemek arasından sonra AÖB Adana Temsilciliği sorumlularından eğitimci Nihat Aydoğmuş, “Değişen Zamanda Değişmeyen Sorumluluğumuz DAVET” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi.

Daha sonra da AÖB Adana İl Danışmanı Yakup Kölay, “Gençlik ve Gelecek” adını taşıyan bir seminer vererek gençliğin, idealist ve sorumluluk bilincini yüklenen bireyler olmaları halinde geleceği de inşa edebileceklerine vurgu yaptı. Gün boyu süren program akşam namazı ile sona erdi.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar