Kıbrıs Düşünce Akademisi Kulübü Fatih Abadi ile Seminer Düzenledi

Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesinde faaliyet gösteren Düşünce Akademisi Kulübü, Fatih Abadi ile sertifikalı seminer gerçekleştirdi.

Sınav haftasının yaklaşması sebebi ile öğrencilerin motivasyonunu arttırmak ve hayatlarına yön vermelerinde etkili olabilecek becerileri kazandırmak amacı ile KİSBÜ konferans salonunda Uluslararası NLP Eğitmenleri Birliği Türkiye Başkan’ı Fatih Abadi ‘Pozitif Yaşam Sırları Ve Motivasyon’ başlıklı seminer gerçekleştirdi.

Eğitmenlerin ve öğrencilerin interaktif bir şekilde katılım sağladığı seminerde Abadi, İnsanlarda bulunan takıntıların geçmişte yaşadığı olaylar ile bağlantılı olduğunu belirtti. Hayatta karşılaşılan sorunlara nasıl yaklaşılması gerektiğini, insan vücudunun nasıl çalıştığını, vücudun doğru ve yanlışı seçerken verdiği tepkileri uygulamalı bir şekilde gösterdi. Katılımcılar, seminerde beden dilinin önemini, iletişim kurmada ki büyük payını ve beden dili kullanımı hakkında da bilgi aldılar.

Fatih Abadi’ nin yaptığı testlere cesaret gösterip katılan ve sorduğu sorulara cevap veren katılımcılar, ücretsiz yaşam koçluğu kazandılar.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar