Ankara Ve Kayseri Temsilciliklerimize Ziyaret Düzenledik

Genel Başkanımız Mesut ÇAÇA ve Teşkilat Başkanımız Melih AY Ankara ve Kayseri temsilciliklerimize ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette, çalışmalarımız  ve dönem planlamaları üzerine istişarelerde bulunuldu. Yeni dönemde kampüslerde neler yapılacağı konuşulup, çalışma metodumuz ve öğrenci profilimiz üzerine duruldu.
Genel Başkanımız Mesut ÇAÇA’nın ziyaret sırasındaki konuşmasının bir kesiti ise şöyle;
Yaşadığımız toprakların yeniden bir selam yurdu olması için Anadolu’nun illerinde ilçelerinde köylerinde ve beldelerinde gerek sokaklarında gerekse evlerinde gönül kapılarını çalıyoruz. Çünkü bizler yeni bir medeniyet inşasının ancak gönülden gönüle kurulan kardeşlik köprüleri ile gerçekleşeceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden yorulmadan yılmadan yılgınlık göstermeden umudu kuşanarak mücadele ediyoruz.
Bu mücadelemizin hasılası aslında bu salonda toplanmış bulunmaktadır, desek yeridir.
Yapmamız gereken gözlerimizdeki umudu akıllarımızda ki tefekkürü yüreklerimizdeki dert edindiğimiz davayı eyleme dökmektir.
Yeni bir ruh yeni bir planlama yeni bir perspektif  oluşturmak için hayırda yarışanlardan olmaya talibiz. Umut ediyorum ki her biriniz umudu aşkı heyecanı yüklenerek kampüsün her yerine yayılır bu heyecanı ilmek ilmek gönüllere nakşedersiniz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar