Prof. Dr. Hayrettin Karaman’ı Ziyaret Ettik

Prof. Dr. Hayrettin Karaman’ı Ziyaret Ettik

Genel Başkanımız Muhammed Fatih Eren, Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve Mehmet Alpcan, 24.11 2019 tarihinde Prof. Dr. Hayrettin Karaman’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

Ziyaret kapsamında Anadolu Platformu’nun ve Anadolu Öğrenci Birliği’nin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. Aile ve gençlik çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette eğitim hizmetlerinin nitelik boyutu ve gelecek nesillere taşınmasının nasıllığı kapsamında nitelikli bir istişare gerçekleştirildi. Kültür ve yayın çalışmaları hakkında bilgiler paylaşıldı.

Hayrettin Karaman’ın hazırladığı ve Anadolu Öğrenci Birliği’ne hediye ettiği “Gençlerle İslam’ı Konuştuk” kitabının Arapça ve İngilizce tercümesinin yapılması kararlaştırıldı. Ziyarette Uludağ Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda Hayrettin Karaman Hocanın damadı Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz da bulundu. Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir: ”Bize kapılarını açan Hayrettin Karaman ve ailesine şükranlarımızı sunuyorum. Hocamızın engin tecrübesinden her zaman istifade etmeyi oldukça önemsiyor, kendisine hayırlı ve uzun ömürler diliyoruz” dedi.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennisi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

 

 …

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar