Öğrenci Meclisi Toplantımızı Gerçekleştirdik

Öğrenci Meclisi Toplantımızı Malatya’da gerçekleştirdik.

Öğrenci Meclisi Toplantımızı Malatya’da gerçekleştirdik.

Programımız; Kur’an-ı Kerim tilaveti, Genel Başkanımız Fatih Eren ve Malatya Bölge Başkanımız Enes Katıksız’ın selamlama konuşmalarıyla başladı.

Açılış konuşmasında “İslam dünyası olarak içinde bulunduğumuz koşulları değiştirmemiz çok yönlü bir değişim ve dönüşümle mümkün olabilir. Sadece bir milletin veya grubun, bir ekolün veya düşünce grubunun tüm bu sorunların üstesinden gelebilmesi mümkün değildir.” diyen Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz, Aidiyet ve Sorumluluk kavramlarına vurgu yaptı. Şengöz, insanı merkeze almanın önemine dair cümleleriyle konuşmasını noktaladı.

Toplantımızda, İcra Kurulu üyelerimizden Kız Teşkilat Başkanımız Halide İkra Kahraman, Erkek Teşkilat Başkanlarımız Melih Ay ve Yusuf Öcal, Dış İlişkiler Başkanımız Mehdi Coşkun sunumlarını gerçekleştirdi.

İcra Kurulu sunumları sonrasında Birinci Dönem Değerlendirilmesiyle birinci oturum başladı. Oturumda Referanslı Öğrenciler, Ders Halkaları ve Kampüs Faaliyetlerini konuştuk.

Swot analizinden sonra yapılan 2. oturumda ise İkinci Dönem Planlaması kapsamında Yıllık Faaliyet Takvimi ve Bölge Kampları planlaması yapıldı.

Toplu fotoğraf çekimiyle Öğrenci Meclis Toplantımız sonlandı.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili yazılar